Anne Margrethe Hausken Nordberg orienteerumiskaartide digi-kogu
|
Sisene
Kõik kasutajad
|
Keel:
Eesti
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Tagasi
<< Kortfredan (2015-04-03)
|
7-70 kompass (2015-04-16) >>
OCC 2 (2015-04-14)
Kategooria:
Konkurranse
Kaart/piirkond:
Akershus festning
Korraldaja:
Lillomarka OL
Tulemused
Fornøyd med det meste unntatt stemplingene. Ble mobbet for elendige touch free-stemplinger, og det var helt på sin plass. Irriterte meg også underveis hvor dårlig jeg var. Må ikke stoppe opp og vente på lyset. Hvis jeg i det hele tatt skal sjekke det, må jeg gjøre det i fart.
Tidstap jeg merket underveis var disse to på noen små sekunder hver:
På vei ned til 8. måtte jeg svinge litt mot høyre, for ikke å hoppe ned forbudt mur. Til 16. hadde jeg tenkt å løpe til høyre for det siste huset, men vrengte venstre litt i seineste laget da jeg så en gang til på kartet at det var stengt. Det var ikke stengt, jeg så feil på kartet og burde løpt der jeg hadde tenkt. Jeg så bare mur/hus på kartet, men hadde jo tenkt å løpe ute i det gule.
Leste postbeskrivelse en gang; på vei til 13. da jeg sjekket plasseringen på 14. selv om jeg var rimelig sikker på at den lå øst for gjerdet. Hadde det ikke vært så enkelt strekk til 13., hadde jeg neppe sjekket det. Sjekket ingen koder.
HF 163/175 var brutalt etter en periode uten så tøffe økter pga helsa. Siste delen burde man spa på ordentlig, men jeg hadde ikke det giret.
Kasper Fosser vant H13-16 på 14.11. Hvis løypene er sammenlignbare, er det kanskje ca der lista ligger.
Kuva kommentaarid
Peida kommentaarid
(
0
)
Lisa kommentaar
Nimi:
E-post:
Salvesta