Digital Orienteering Map Archive for Vegard Blomseth Johnsen
|
Log in
All users
|
Language:
English
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Show routechoices
Hide routechoices
|
Show overview map
Hide overview map
|
KML
|
Back
<< Blodslitet (21/10/2023)
|
Charterplukk (11/11/2023) >>
Skumringskampen 5 (23/10/2023)
Category:
Konkurranse
Map/area:
Furuåsen
Discipline:
natt
Results
Distance:
6.66 km
Time:
49:13
Average HR:
150
Maximum HR:
181
3D Rerun
Varmer opp godt, støl etter Blodslitet på lørdag og ikke minst fotball på søndag.
1. Blir kastet rett inn i tjukk tåke. Usikker på hvor jeg har tatt av stien, men får sånn passe kontroll med bekkene. Antar jeg går opp i myra, men har ikke helt kontroll så deilig når jeg ser refleksen. Taper umiddelbart litt til flere i feltet.
2. Godkjent, men Håvard Haga løper bedre rett på.
3. Ok, leser på alt
4. Frykter åsen og kjører drastisk rundt. Taper 1 min sammenlignet med en god gjennomføring rett på.
5-7. Bra. Ikke veldig raskt, men leser mye kart og går rett i.
8. Her ryker planen om å gjøre det enkelt. Ser rundtveivalget til høyre litt for sent - ingen som velger det, men jeg tror det ville vært bra - i hvert fall sammenlignet med det jeg gjør, siden det blir mye nøling.
9. Bra. Sikkert fra detalj til detalj. Tør ikke slippe kartet.
10. Tror jeg burde løpt forbi starten for å fått enda mer på stor sti. Nøler der jeg skal ta av skiløypa - får det ikke helt til å stemme.
11. Ok, tror steinen ligger lenger nordøst enn den er på kartet.
12. Ok, riktig veivalg
Ender drøyt 2 min bak Håvard Haga, og 9s bak den delte 2. plassen. Morsomt løp, ble ekstremt teknisk i vanskelig terreng på natta med tjukk tåke.
Show comments
Hide comments
(
0
)
Post new comment
Name:
Email:
Save