Dijital Orienteering Harita Arsivi : Anne Johanne Lind
|
Giris
Tüm kullanicilar
|
Dil:
Türkçe
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
Türkçe
|
DOMA 3.0.11
Tüm haritayi göster
Tüm haritayi gizle
|
KML
|
<< Geri
<< Vikingatreffen (06/04/2015)
|
Blåveissprinten (11/04/2015) >>
OCC #1 (08/04/2015)
Kategori:
Konkurranse
Harita/bölge:
Nydalen
Organizasyon:
Nydalens SK
Ülke:
Norge
Disiplin:
Sprint
Sonuçlar
Mesafe:
3.61 km
Zaman:
17:37
3D Rerun
Utfordrende løype både teknisk og fysisk.
Slipper kartlesningen på vei til 6. og kommer på etterskudd og tar altfor raskt ut veivalget til 7.post (så høyreveivalget med en gang da jeg brettet ut kartet = dårlig planlegging) og taper 10-15 sek. Forutenom en nøling midt på strekket til 4 post gjennomførte jeg årest første citycup på en veldig god måte.
Yorumlari göster
Yorumlari gösterme
(
2
)
LC
:
Er det ikke raskere og kortere og dra mer eller mindre rett på/høyre til 2.post? (Med fare for en god dose lokalkunnskap. Ser også at streken dekker litt over den aktuelle passasjen)
Anne Johanne Lind
:
Jo, det stemmer! Vurderte de som like, men Siri tok det andre og hun tar meg med 4 sek. Valgte venstre tidlig i løypa fordi jeg hadde lyst til å komme inn i flyten, mindre å lese på strekket = mer tid å kunne lese litt videre, i tillegg tar jeg posten i "riktig retning" og får nedover trapp i stedet for oppovertrapp.
Yeni yorum gönder
Ad:
E-posta:
Kayit